Veiksmīgas kartinga sacensības Kandavā

Šogad kartingu sezona Aizkraukles Profesionālās vidusskolas komandai ir ļoti veiksmīga. Elektrokartingu Latvijas Čempionāta un Pro-Kart kausa 3.posms, kurš norisinājās 28.jūlijā Kandavā, priecē ar iegūto kausu.

No mūsu skolas startēja divas komandas – TeK klasē ar elektromobili pilots Raivis Veikšāns un LMT AA Skolu  kartinga kausā ar dzinēja kartingu pilots Jānis Mārins.

Ļoti spraigas sacensības notika tieši elektrokartinga klasē. Kvalifikācijas braucienā Raivis Veikšāns bija 2.vietā, bet priekšfinālā apsteidza šīs sezonas līderi Ričardu Irbi no Saldus BJC kartinga komandas, izraujoties stabilā 1.vietā. Diemžēl fināla braucienā Raivim 1.vietu neizdevās noturēt un palika 2.vietā.

Ir ieguldīts ļoti liels darbs, lai šādu rezultātu sasniegtu. Lielākais gandarījums pašam Raivim ir tas, ka katrs, kurš startē elektrokartinga sacensībās, sniedz ieguldījumu kopējai elektrokartingu attīstībai. Ir nepieciešams vēl laiks, lai “atkostu” elektrokartinga motora dzesēšanas īpatnības, kas sagādā vislielākās raizes.

Ne tik veiksmīgas sacensības izvērtās Jānim Mārinam, jo tehnikas  dēļ, nebija spējīgs 100% parādīt sevi trasē. Bet tas nekas, jo jau šobrīd tiek strādāts pie kartinga tehniskā stāvokļa, lai nākamajās sacensībās būtu jau labāki rezultāti.

Skolas kartinga komanda vienmēr ir priecīgi par katru atbalstītāju un līdzjutēju, kuri sniedz motivāciju turpināt ieguldīto darbu. Tāpat liels paldies ir jāsaka Skolas direktorei Rutai Krūklei, kura vienmēr ir atbalstījusi komandu, jo nav noslēpums, ka dalība kartinga sacensībās prasa lielus finansu ieguldījumus.