Skolā viesojas Rokišku skolas audzēkņi un skolotāji

Mūsu skolai ir izveidojusies lieliska sadarbība ar Rokišku skolu. Pateicoties Erasmus + projektam Rokišku skolas 3 skolotāji – ekonomikas skolotājas Asta Mikulioniene un Jūrate Šaučiūniene, kā arī automehāniķu skolotājs Aldevinas Kubilius 2 dienas viesojās mūsu skolā un vadīja stundas mūsu audzēkņiem. Tas bija interesanti ne tikai skolotājiem, bet arī audzēkņiem, jo stundas notika 2 valodās. Ekonomikas stundās tika risināti praktiski uzdevumi, lai izprastu un salīdzinātu nodokļu sistēmu Latvijā un Lietuvā. Tāpat audzēkņiem bija iespēja uzzināt kā pagatavo lietuviešu šakotis, veidot tehnoloģisko karti, aprēķināt izejvielu pašizmaksu un saistītās papildus izmaksas. Savukārt automehāniķu skolotājs Aldevinas audzēkņiem pasniedza stundas par automašīnu bremžu sistēmu.

Skolotāji apmeklēja Pļaviņu HES, Aizkraukles vēstures un mākslas muzeju, kā arī Skrīveru pārtikas kombinātu.

2 Rokišku skolas audzēkņi Dominykas un Ignas ir viena mēneša ilgā praksē pie mums. 1 nedēļu audzēkņi cītīgi strādā skolas autoservisā un veic virsbūves remontus, bet trīs nedēļas pavadīs praksē autoservisā.