Skolotāju diena

Pirmdien, 7. oktobrī mūsu skolā norisinājās skolotāju dienas pasākums. 4 eg grupas meitenes – Laura Krisanova un Lelde Madara Trūba, centās skolotājiem šo dienu padarīt neaizmirstamu. Meitenes izveidoja katram skolotājam kronīti ar uzrakstu “Super skolotājs” un izrotāja skolas zāli ar koši sarkanu uzrakstu ” Sveicam Skolotājus”.
Skolotājiem bija jāveic trīs aktivitātes – kopbilde ar kronīšiem galvās, anketas „Gudrs, vēl gudrāks” stilā aizpildīšana un piedalīšanās jautrās sacensības.
Laura un Lelde atzina: „Mums ļoti patika organizēt skolotāju dienu, jo vēlējāmies, lai mūsu skolotāji būtu laimīgi. Kronīšus izgatavojām, jo mūsu skolotāji tiešām ir Super skolotāji! Patika, ka skolotāji bija atsaucīgi un neviltoti priecīgi.”
Liels paldies Laurai un Leldei par ideju, organizēšanu un pasākumu!