Jaunieši Vācijā cītīgi strādā, kā arī iepazīst skaisto Šverīni

Pēc pirmās nostrādātās prakses nedēļas Vācijā Erasmus + projekta ietvaros jauniešiem brīvdienās bija iespēja apskatīt skaisto Šverīnes pilsētu. Jaunieši apmeklēja krāšņo Šverīnes pili un guva ļoti daudz jaukus iespaidus.

Bet kā viņiem iet pa praksi?

Kā viņi paši atzīst, prakses vietās kolēģi ir jauki un atsaucīgi, kas ļoti palīdz iekļauties darba vietas kolektīvā. Darbs ir daudzveidīgs un interesants.

Evita strādā uzņēmumā “Polstermobel Josch”. Galvenie darbi ir mēbeļu restaurācija, audumu piegriešana un šūšana mīkstajām mēbelēm.

Lita, Veronika un Lelde strādā restorānā “Restarant Lukas”.

Artūrs un Māris iepriekšējā nedēļā galvenokārt veica automašīnas virsbūves sagatavošanu pirms krāsošanas. Vakar puiši ir jau tikuši pie krāsošanas darbiem.

Jānis un Kristiāns strādā autoservisā “Pommerencke”. Galvenie uzdevumi ir eļļas, eļļas filtru, bremžu disku un bremžu uzliku maiņa. Tāpat puiši veic automašīnu demontāžu pēc csn,detaļu defektāciju un attiecīgo detaļu,mezglu nomaiņu.

Agnija ar Jāni strādā galdniecības uzņēmumā “Brun”. Patreiz 2 dienas viņi pavada Hamburgā,kur veic durvju montāžu.

Raimonds un Niks strādā būvniecības uzņēmumā “Schelfbau”. Jaunieši veic durvju restaurāciju, kā arī jaunu durvju uzstādīšanu.

Jauniešu prakse tiek finansēta no Erasmus + projekta „ Profesionālo kompetenču pilnveide audzēkņiem un personālam” (līgums Nr. 2019-1-LV01-KA116-060219) finansu līdzekļiem.

Projektu vadītāja I.Šale