Labo darbu nedēļā dodas uz biedrību Felida

Labo darbu nedēļā mēs Aizkraukles Profesionālās vidusskolas Jauniešu garantijas konditoru, pavāru grupa devāmies uz Aizkraukles dzīvnieku tiesību aizsardzības biedrību“Felida”. Biedrība “Felida” ir  dibināta 2010. gadā Šo 7 gadu laikā biedrībā ir nonākuši 380 dzīvnieku. Pašlaik “Felida” dzīvo 32 kaķi un kaķēni. Katram no šiem mājdzīvniekiem ir savs un atšķirīgs dzīves stāsts.

Felidā mūs sagaidīja biedrības pārstāves Inta un Mirdza, kas organizēja mūsu darbus – griezt lupatiņas, līmēt tapetes, veikt sagatavi tālākajām remontdarbiem un veikt ģenerāltīrīšanu mājdzīvnieku telpās.

Tīrot medicīnas kabinetu, uz loga saulīte omulīgi gozējās Muris, viņš ir biedrības kaķu prezidents. Muris šeit jau atrodas 7 gadus, no pirmās atvēršanas dienas. Šo mājdzīvnieku no nāves briesmām izglāba veterinārārsts, jo saimnieki dodoties uz ārzemēm mājdzivniekam gribēja veikt eitanāziju. Blakus telpā dzīvo Barsiks arī šis ir kungs gados. Barsiks dzīvo biedrībā pēc dzīvnieku viesnīcas noteikumiem, jo saimniekam, mainot darba vietu, mājdzīvnieku nākas atstāt “Felidā”. Viņu saimnieks apciemo katru nedēļas nogali. Tālākajā telpā mitinās divas kaķenītes Miga un Džuljeta, kas jau ir gatavas doties uz jaunām mājām.

Biedrības misija -izārstēt slimos kaķus, nostabilizēt mājdzīvnieku veselību un atrast jaunas mājas.

Esam priecīgi par savu paveikto Labo darbu nedēļā!