Aizvadīta veiksmīga kartinga sacensību sezona

Šis gads bija aizvadīts cītīgi sekojot līdzi skolas kartinga komandas startiem. Visi juta līdzi pilota Raivja Veikšāna, komandas biedru Alvja Dāldera, Sergeja Trokmaņa, Nika Jaunzema, Jāņa Vīksnas mērķtiecīgajam darbam, lai veiktu dažādus uzlabojumus, palielinot kartinga jaudu sacensībās. Kā vislielākie atbalstītāji bija skolotāji Edgars Šals un Ilgvars Kurmis. Kopvērtējumā sezona bija aizvadīta godam – starp 15 komandām, mūsu skolas komanda ierindojās 7. vietā.

Visā pasaulē plašu popularitāti ieguvušie video veidotāji Robyworks sadarbībā ar LMT “Autosporta Akadēmijas” Skolu kartinga kausa dalībniekiem, arī Aizkraukles Profesionālo vidusskolu, radījuši amizantu un aizraujošu video par autosporta pamatiem un to, kam jāiziet cauri jaunajiem censoņiem, lai sasniegtu augstākās virsotnes.
“LMT Autosporta Akadēmija” – tas ir  unikāls autosporta attīstības projekts Latvijā. Tā galvenais mērķis – radīt iespēju Latvijas jaunajiem un ambiciozajiem autosporta talantiem pierādīt sevi un attīstīt savu profesionālo autosportista karjeru.Ar izveidoto video var iepazīties šeit:  https://youtu.be/foik_C3kCBE