Siera kluba pasākums

Šodien Skolā norisinājās Siera kluba organizēts pasākums. Klātesošie varēja iepazīties ar AS “Lazdonas piensaimnieka” darbību. Tuvāk tika aplūkots tieši sviesta ražošanas process. Sviests tā ir enerģija, kas katram no mums ir vajadzīga ikdienas solī, tādēļ to sevišķi ir nepieciešams izmantot maltīšu pagatavošanā.

SIA “Kalna baloži” īpašnieks Haralds Ludbārzis- uzņēmējs, melleņu audzētājs, pastāstīja par savu uzņēmējdarbību. Haralds deva ieteikumu – visur iet ar pozitīvu attieksmi. Tas arī viņam ļāvis attīstīt biznesu. Mellenes ir gards produkts, kuru var lietot vienu pašu, gan arī izmantot, piemēram, siera ēdienos.

Siera kluba vadītāja Vanda Davidanova norādīja, ka katru dienu ir nepieciešams apēst 100g siera, 200 g biezpiena un izdzert 1 glāzi piena.

Lazdonas piensaimnieks piederošā Restorāns Efeja  šefpavāre Kristīne Bratka audzēkņiem vadīja meistarklasi, kurā tika pagatavoti un dekorēti gardi ēdieni.

Paldies Siera klubam par atsaucību un vērtīgo pieredzi! Klātais galds bija bagātīgs un to nodegustēt bija iespējams ikvienam skolas darbiniekam un audzēknim!