Eiropas profesionālo prasmju nedēļas ietvaros Skola piedalās starptautiskā profesionālajā konkursā Galdnieks 2020

10.novembrī skola piedalījās starptautiskajā konkursā “Galdnieks 2020”, kuru organizēja Kauņas profesionālais izglītības centrs.  Konkurss notika attālināti – atklāšana notika izmantojot Zoom tiešsaistes platformu, kas ļāva konkursantiem iepazīties vienam ar otru, pārrunāt organizatoriskus jautājumus.

Konkursā piedalījās 10 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Čehijas profesionālajām skolām. Mūsu skolu pārstāvēja 4.kursa audzēknis Niks Petrovs, kuru konkursam sagatavoja pedagogs Jānis Madžulis. Konkursa uzdevums bija izgatavot koka lādīti pēc dotā rasējuma. Detaļu materiāli katrai skolai tika atsūtīti jau iepriekš. Katrs dalībnieks pats varēja izvēlēties ar kādiem instrumentiem darbu veiks. Ar uzdevumu Niks lieliski tika galā. Izgatavotais izstrādājums ir nosūtīts pa pastu uz Lietuvu, kur to vērtēs kompetenta žūrija. Konkursa rezultātus uzzināsim 26.novembrī.

Šo konkursu Kauņas profesionālais izglītības centrs organizēja Eiropas profesionālo prasmju nedēļas ietvaros. Laika posmā n 9.novembra līdz 13.novembrim Eiropā norisinās dažādas aktivitātes un pasākumi, lai demonstrētu izcilību profesionālajā izglītībā un apmācībā.

Skolai sadarbība ar Kauņas profesionālo izglītības centru ir jau no 2016.gada. Erasmus + projekta ietvaros notiek abpusējas pedagogu pieredzes apmaiņas un audzēkņu prakses.